Kampoppsettet er klart, og Fram stiller som vanlig med lag:
Denne websiden er i ferd med å fases ut, og vil bli integrert med ilfram.no. Det eneste som er oppdatert her nå er banekalenderen for Framnes.
Framnes banekalender
Oversikt over kamper og treninger på Framnes vil du nå finne på denne siden: Framneskalender
torsdag 21. januar 2016
onsdag 13. januar 2016
Kampoppsett 4. divisjon
fredag 15. april 19:30
http://www.fotball.no/fotballdata/Turnering/Terminliste/?tournamentId=147527
Fram - Vuku
4.div Menn avd 01
Framnes stadion
lørdag 23. april 15:00Tydal - Fram
4.div Menn avd 01
Stuggudal gras
mandag 2. mai 19:30Levanger 2 - Fram
4.div Menn avd 01
Moan kunstgress
fredag 6. mai 19:30Fram - Åfjord
4.div Menn avd 01
Framnes stadion
onsdag 11. mai 19:30Fram - NTNUI 2
4.div Menn avd 01
Framnes stadion
lørdag 14. mai 14:00Neset - Fram
4.div Menn avd 01
Vinnatrøa kunstgress
fredag 20. mai 19:30Fram - Vestbyen
4.div Menn avd 01
Framnes stadion
fredag 27. mai 19:30Lånke - Fram
4.div Menn avd 01
Lånke kunstgress
fredag 3. juni 19:30Fram - Bjørgan
4.div Menn avd 01
Framnes stadion
fredag 10. juni 19:30Vanvik - Fram
4.div Menn avd 01
Skavelmyra stadion
torsdag 23. juni 20:00Innherred - Fram
4.div Menn avd 01
Guldbergaunet stadion K.gress
fredag 12. august 19:30Vuku - Fram
4.div Menn avd 01
Elman stadion Vuku
fredag 19. august 19:30Fram - Tydal
4.div Menn avd 01
Framnes stadion
mandag 29. august 19:30Fram - Levanger 2
4.div Menn avd 01
Framnes stadion
fredag 2. september 19:30Åfjord - Fram
4.div Menn avd 01
Åset kunstgress
fredag 9. september 19:30Fram - Neset
4.div Menn avd 01
Framnes stadion
fredag 16. september 19:30Vestbyen - Fram
4.div Menn avd 01
Hammersborg kunstgress
fredag 23. september 19:30Fram - Lånke
4.div Menn avd 01
Framnes stadion
søndag 2. oktober 15:00Bjørgan - Fram
4.div Menn avd 01
Bessaker gras
fredag 7. oktober 19:30Fram - Vanvik
4.div Menn avd 01
Framnes stadion
søndag 16. oktober 14:00NTNUI 2 - Fram
4.div Menn avd 01
Lade 4 Kunstgress
søndag 23. oktober 14:00Fram - Innherred
4.div Menn avd 01
Framnes stadion
http://www.fotball.no/fotballdata/Turnering/Terminliste/?tournamentId=147527
søndag 10. januar 2016
Cup i Selbu
Fram startet med to seire mot Selbu og Tydal i helgas cup. Endte til slutt på 4. plass etter to tap mot Aasguten og Vikvarvet. Bilder tatt av John Arve Forbord.
mandag 4. januar 2016
Selbu Sparebank-cup lørdag 9. januar
KAMPOPPSETT SELBU SPAREBANK CUP 9.JAN. 2016 | ||||||||
HERRER | ||||||||
09:00 | TYDAL 1 | AASGUTEN 2 | GRUPPE 1 | GRUPPE 2 | ||||
09:15 | VIKVARVET | SELBU jr | ||||||
09:30 | TYDAL 2 | AASGUTEN 1 | TYDAL 1 | TYDAL 2 | ||||
09:45 | FRAM | SELBU sen | AASGUTEN 2 | AASGUTEN 1 | ||||
10:00 | TYDAL 1 | VIKVARVET | VIKVARVET | I.L. FRAM | ||||
10:15 | AASGUTEN 2 | SELBU jr | SELBU jr | SELBU sen | ||||
10:30 | TYDAL 2 | FRAM | ||||||
10:45 | AASGUTEN 1 | SELBU sen | ||||||
11:00 | TYDAL 1 | SELBU jr | ||||||
11:15 | AASGUTEN 2 | VIKVARVET | ||||||
11:30 | TYDAL 2 | SELBU sen | ||||||
11:45 | AASGUTEN 1 | FRAM | ||||||
12:30 | NR.4 GR.1 | NR.4 GR.2 | ||||||
12:45 | NR.3 GR.1 | NR.3 GR. 2 | ||||||
13:00 | NR.2 GR.1 | NR.2 GR. 2 | ||||||
13:15 | NR.1 GR. 1 | NR.1 GR. 2 | FINALE HERRER |
Abonner på:
Innlegg (Atom)