torsdag 21. januar 2016

onsdag 13. januar 2016

Kampoppsett 4. divisjon


fredag 15. april 19:30

Fram - Vuku

4.div Menn avd 01

Framnes stadion

lørdag 23. april 15:00

Tydal - Fram

4.div Menn avd 01

Stuggudal gras

mandag 2. mai 19:30

Levanger 2 - Fram

4.div Menn avd 01

Moan kunstgress

fredag 6. mai 19:30

Fram - Åfjord

4.div Menn avd 01

Framnes stadion

onsdag 11. mai 19:30

Fram - NTNUI 2

4.div Menn avd 01

Framnes stadion

lørdag 14. mai 14:00

Neset - Fram

4.div Menn avd 01

Vinnatrøa kunstgress

fredag 20. mai 19:30

Fram - Vestbyen

4.div Menn avd 01

Framnes stadion

fredag 27. mai 19:30

Lånke - Fram

4.div Menn avd 01

Lånke kunstgress

fredag 3. juni 19:30

Fram - Bjørgan

4.div Menn avd 01

Framnes stadion

fredag 10. juni 19:30

Vanvik - Fram

4.div Menn avd 01

Skavelmyra stadion

torsdag 23. juni 20:00

Innherred - Fram

4.div Menn avd 01

Guldbergaunet stadion K.gress

fredag 12. august 19:30

Vuku - Fram

4.div Menn avd 01

Elman stadion Vuku

fredag 19. august 19:30

Fram - Tydal

4.div Menn avd 01

Framnes stadion

mandag 29. august 19:30

Fram - Levanger 2

4.div Menn avd 01

Framnes stadion

fredag 2. september 19:30

Åfjord - Fram

4.div Menn avd 01

Åset kunstgress

fredag 9. september 19:30

Fram - Neset

4.div Menn avd 01

Framnes stadion

fredag 16. september 19:30

Vestbyen - Fram

4.div Menn avd 01

Hammersborg kunstgress

fredag 23. september 19:30

Fram - Lånke

4.div Menn avd 01

Framnes stadion

søndag 2. oktober 15:00

Bjørgan - Fram

4.div Menn avd 01

Bessaker gras

fredag 7. oktober 19:30

Fram - Vanvik

4.div Menn avd 01

Framnes stadion

søndag 16. oktober 14:00

NTNUI 2 - Fram

4.div Menn avd 01

Lade 4 Kunstgress

søndag 23. oktober 14:00

Fram - Innherred

4.div Menn avd 01

Framnes stadion




http://www.fotball.no/fotballdata/Turnering/Terminliste/?tournamentId=147527

søndag 10. januar 2016

Cup i Selbu

Fram startet med to seire mot Selbu og Tydal i helgas cup. Endte til slutt på 4. plass etter to tap mot Aasguten og Vikvarvet. Bilder tatt av John Arve Forbord.

mandag 4. januar 2016

Selbu Sparebank-cup lørdag 9. januar

KAMPOPPSETT SELBU SPAREBANK CUP 9.JAN. 2016














HERRER
09:00
TYDAL 1
AASGUTEN 2
GRUPPE 1
GRUPPE 2
09:15
VIKVARVET
SELBU jr



09:30
TYDAL 2
AASGUTEN 1
TYDAL 1
TYDAL 2
09:45
FRAM
SELBU sen
AASGUTEN 2
AASGUTEN 1
10:00
TYDAL 1
VIKVARVET
VIKVARVET
I.L. FRAM
10:15
AASGUTEN 2
SELBU jr
SELBU jr
SELBU sen
10:30
TYDAL 2
FRAM



10:45
AASGUTEN 1
SELBU sen



11:00
TYDAL 1
SELBU jr



11:15
AASGUTEN 2
VIKVARVET



11:30
TYDAL 2
SELBU sen



11:45
AASGUTEN 1
FRAM





















12:30
NR.4 GR.1
NR.4 GR.2



12:45
NR.3 GR.1
NR.3 GR. 2



13:00
NR.2 GR.1
NR.2 GR. 2



13:15
NR.1 GR. 1
NR.1 GR. 2 FINALE HERRER